آخرین مقالاتمدل های لباس از جنس ملانژ


تاریخ انتشار : 1/14/2022 5:47:58 AM - تعداد مطالعه : 42لباس از جنس ملانژ

 

ملانژ چه جنسی است + نمونه هایی از لباس هایی با جنس ملانژ

جنس پارچه ی ملانژ ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی است. معمولا این پارچه ارزان قیمت می باشد و بستگی به میزان الیاف طبیعی و مصنوعی موجود در بافت پارچه قیمت آن متغیر است.

پارچه ملانژ چیست ؟

پارچه ملانژ در حقیقت مخلوطی نایکنواخت از الیاف طبیعی و مصنوعی می باشد و اغلب در بین پارچه های ارزان قیمت دسته بندی می شود. البته به هیچ وجه همه پارچه های ملانژ یک قیمت نیستند.

 

وقتی شما دو قیمت از یک نوع پارچه ملانژ را گرفتید باید از میزان الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده شده در پارچه مورد نظر اطلاع داشته باشید، زیرا الیاف طبیعی گرانتر از الیاف مصنوعی است بنابراین هر چه الیاف طبیعی بیشتری در بافت پارچه استفاده شده باشد. کیفیت و لطافت، ظاهر بهتری و در نهایت از قیمت بالایی برخوردار خواهد بود.

 

موارد استفاده از پارچه ملانژ :

از پارچه های ملانژ معمولا برای لباس اسپرت و ورزشی، خانگی و راحتی، گرمکن و سویشرت، شلوار اسلش استفاده می شود.

 

نخ ملانژ به دلایل خوب محبوب است. این نخ صنعت نساجی مدرن کاربرد دارد. این یک نخ سازگار با محیط زیست است که از عناصر ارگانیک ساخته شده است. 

 

نخ ملانژ، قبل از فرآیند ریسندگی رنگ آمیزی می شود که در نهایت انرژی را حفظ کرده و به ایمنی محیط زیست می افزاید. نخ های ملانژ نیز در صنعت مد رواج دارند. با یک هزینه مناسب، خریدار، ترکیبی از رنگ های مختلف را بر روی پارچه یکسان، استحکام کششی بالا و ظرفیت نگهداری رنگ عالی را با هم دارد. نخ های ملانژ باعث می شوند پارچه پایدار و یک دست تر به نظر برسد. 

 

برای تهیه و تولید این پارچه از نخ های مختلفی استفاده می شود. به طور مثال: نخ های لاکرا، اسپان، فلامنت، ویسکوز و ترویرا و… براساس این الیاف ترکیبی پارچه ی ملانژ انواع مختلفی دارد که شامل: دورس ملانژ، اسپان ملانژ، ویسکوز ملانژ با لاکرا، ویسکوز ملانژ بدون لاکرا، ملانژ کجراه، ملانژ دورس، دورو، فانریپ و یکرو می باشد.

 

نمونه هایی از مدل لباس از جنس ملانژ

 

مدل های لباس از جنس ملانژ

 

انواع لباس از جنس ملانژ

 

لباس های جنس ملانژ

 

نمونه هایی از مدل لباس های ملانژ

 

لباس هایی از جنس ملانژ

 

مدل هایی از جدیدترین لباس های ملانژ

 

انواع مدل لباس ملانژ

 

مدل لباس بارداری ملانژ

 

شیک ترین مدل لباس های ملانژ

 

شیک ترین مدل لباس های ملانژ

 

مدل شلوارک ملانژ

 

ست لباس ملانژ

 

گردآوری: بخش مد تاینی تونز