آخرین مقالاتمدل لباس پرنسسی و مجلسی زیبای زنانه و دخترانه


تاریخ انتشار : 1/3/2022 11:21:47 PM - تعداد مطالعه : 75عکس های لباس پرنسسی

 

مدل لباس پرنسسی شیک و زیبا با جدیدترین طراحی ها

اگر شما یک دختر خانم و یا کلا یک خانم هستید، حتما در دوران کودکی تان، برای یک بار هم که شده، خودتان را با یک لباس پرنسسی تصور کرده اید و از این تصور پا در میان ابرها نهاده اید.

 لباس پرنسسی یکی از انواع لباس ها است که معمولا دختر بچه ها علاقه ی زیادی به پوشیدن آن دارند. در اکثر مواقع این علاقه تا بزرگسالی با دختر خانم ها رشد می کند و گاهی اوقات در شمایل یک لباس عروس و گاهی اوقات هم در انواع پیراهن و دامن ها به صورت لباس پرنسسی ظاهر می شود. اکثر لباس های پرنسسی دارای پف های زیاد علی الخصوص در قسمت دامن شان هستند. از این رو، این نوع لباس ها عموما به یک سری افراد، خیلی بیشتر از سایر افراد می آید. 

 

لباس پرنسسی مشکی

 

دامن های لباس پرنسسی معمولا با انواع تور و ارگانزا، تزیین می شود تا به پفی ترین حالت خود در بیاید. در سال های دورتر، تصور افراد از لباس پرنسسی تنها به یک لباس پفی بلند معطوف می شد و کم کم این دیدگاه تغییر کرد و لباس پرنسسی کوتاه نیز به دنیای مد ورود کرد.

 

این مدل لباس ها چون به شدت قسمت پایین تنه را پرتر از حد معمول نشان می دهند، برای افراد قد بلند مناسب تر می باشند. چرا که بلندی قد این افراد، پف لباس را تا حدودی خنثی می کند و این کار باعث می شود تا تعادل کافی در استایل شما به وجود بیاید. 

 

دامن های لباس پرنسسی معمولا با انواع تور و ارگانزا، تزیین می شود

 

ست کردن لباس پرنسسی

لباس های پرنسسی را می توانید با انواع اکسسوری های جذاب و مختلف ست کنید. علاوه بر این موضوع، لباس های پرنسسی می توانند در مدل های مختلفی طراحی و دوخته شوند. مدل های دکلته، مدل های آستین بلند، مدل های رومی، مدل های آستین سرخورد و هزار و یک مدل دیگر که می توانند در بخش یقه، آستین و یا مدل های جلوی لباس با یکدیگر تفاوت داشته باشند. لباس پرنسسی عموما برای جشن های بزرگ و مجلل، می تواند یک انتخاب زیبا و چشم نواز باشد. 

 

لباس پرنسسی سبز

 

لباس پرنسسی کارشده

 

لباس پرنسسی سبز تیره ساده

 

 لباس پرنسسی کارشده 

 

 لباس پرنسسی دنباله دار 

 

  لباس پرنسسی سیاه

 

 لباس پرنسسی شنل دار 

 

لباس پرنسسی آبی روشن

 

عکس لباس پرنسسی زیبا 

 

 لباس پرنسسی سورمه ای

 

لباس پرنسسی بلند

 

لباس پرنسسی دخترانه

 

لباس پرنسسی دنباله دار و کارشده

 

لباس پرنسسی سبز تیره 

 

لباس پرنسسی آبی روشن

 

لباس پرنسسی کار شده مشکی

 

عکس لباس پرنسسی آستین دار

 

گردآوری: بخش مد و زندگی تاینی تونز