آخرین مقالاتمدل انواع انگشترهای تک نگین


تاریخ انتشار : 1/3/2022 11:32:30 PM - تعداد مطالعه : 72انگشتر تک نگین با نگین های ریز اتمی

 

مدل‌های انگشتر تک نگین که بسیار مد شده‌اند

بیشترین کاربردی که می توانیم برای انگشترهای تک نگین تعیین کنیم، استفاده از آن ها به عنوان حلقه های نامزدی و ازدواج می باشد.ین رسم در بین سلبریتی ها و‌افراد معروف دنیا نیز برای خاستگاری و نامزدی، به وفور به چشم می خورد.

انگشتر تک نگین

انگشترهای تک نگین یکی از انواع انگشترهایی هستند که معمولا طرفداران زیادی هم اکثرا در بین خانم ها دارند. این اگشترها عموما در نقش های مختلفی طراحی و پرداخته می شوند و به فروش می رسند. به طور کلی طراحی انگشترهای تک‌نگین به گونه ای است که از یک سنگ خاص تقریبا درشت در روی یک رینگ‌ انگشتر به صورت برجسته استفاده می شود. البته این سنگ ها می توانند ریز هم باشند و نهایتا بسته به سلیقه ی طراح این مدا انگشترها طراحی می شوند.

 

انگشتر تک نگین

 

اکثر برندهای معروف دنیا، که در زمینه ی تولید انواع زیور الات فعالیت می کنند، انگشتر تک نگین، یکی از محصولاتی است که حتما برای یک بار که شده، توسط طراحان این برند به آن پرداخته شده است. البته برای برندهای معروف دنیا عموما نگین انتخاب شده بر روی انگشتر از سنگ های گران قیمتی مانند الماس استفاده می شود. که حالا این الماس می تواند از کمترین قیرات تا بیشترین قیراط درست شود.

 

بیشترین کاربردی که می توانیم برای انگشترهای تک نگین تعیین کنیم، استفاده از آن ها به عنوان حلقه های نامزدی و ازدواج می باشد. در واقع این رسم استفاده از انگشتر تک‌نگین برای خاستگاری، به یک رسم بسیار متداول در سراسر دنیا تبدیل شده است. این رسم در بین سلبریتی ها و‌افراد معروف دنیا نیز برای خاستگاری و نامزدی، به وفور به چشم می خورد.

 

ست انگشتر تک نگین

 

اکثر انگشترهای تک نگین از فلز طلا درست می شوند و می توانند در رنگ ها سفید و زرد و یا رز گلد، در ترکیب با الماس ها و یا سنگ های دیگر قرار گیرند. با توجه به نوع سنگ و فلز انتخاب شده برای تولید انگشتر تک‌ نگین، قیمت این انگشترها می تواند از خیلی زیاد تا یک قیمت متعادل، متغیر باشد.به همین دلیل گاهی اوقات این انگشترها می توانند به عنوان یک هدیه ی گران قیمت و گاهی وقت ها هم به عنوان یک هدیه ی مقرون به صرفه، محسوب شوند.

 

انگشتر تک نگین کلاسیک

 

انگشتر تک نگین با سنگ زمرد اصل

 

انگشتر تک نگین با سنگ زمرد

 

عکس های انگشتر تک نگین

 

انگشتر تک نگین ساده

 

انگشتر تک نگین با نگین درشت

 

انگشتر تک نگین با الماس قیرات بالا

 

انگشتر تک نگین با الماس

 

انگشتر تک نگین با سنگ ریز

 

انگشتر تک نگین خیلی ظریف

 

انگشتر تک نگین پرطرفدار

 

انگشتر تک نگین با نگین اشکی

 

عکس انگشتر تک نگین

 

انگشتر تک نگین فانتزی

 

انگشتر تک نگین زیبا

 

انگشتر تک نگین ظریف

 

انگشتر تک نگین با سنگ مربعی

 

گردآوری: بخش دنیای مد تاینی تونز