آخرین مقالاتانواع ست شال و روسری صورتی


تاریخ انتشار : 1/14/2022 6:11:57 AM - تعداد مطالعه : 42شال و روسری صورتی 

 

چگونگی ست کردن شال و روسری صورتی 

انتخاب انقدر سختی هم نیست؛ البته خیلی از افراد هستند که تنها یکی از انها را همیشه انتخاب میکنند و هیچ انعطافی در انتخاب این آیتمها از خودشان نشان نمی دهند. اما بحث ما سر اینکه چه کسی روسری دوست دارد و چه کسی شال، نیست. ما میخواهیم در این بخش از محتواها درباره ست شال و روسری صورتی صحبت کنیم. بله! صورتی!

شال یا روسری؟ 

انتخاب انقدر سختی هم نیست؛ البته خیلی از افراد هستند که تنها یکی از آن ها را همیشه انتخاب می کنند و هیچ انعطافی در انتخاب این آیتم ها از خودشان نشان نمی دهند. مثلا یک خانم فقط با شال راحت است و از اینکه بخواهد روسری بر سرش بگذارد فراریست، ولی از طرفی دیگر، یک سری خانم ها فقط با روسری راحت هستند و عموما برای شان فرقی نمی کند که چه استایلی وجود داشته باشد، انتخاب نهایی برای آن ها تحت هر شرایطی روسری خواهد بود.

 

اما حالا بحث ما سر اینکه چه کسی روسری دوست دارد و چه کسی نیست. ما میخواهیم در این بخش از محتواها درباره ی ست شال و روسری صورتی صحبت کنیم. بله! صورتی! 

 

صورتی می تواند رنگ مورد علاقه ی خیلی از خانم ها و دختر خانم ها باشد. خیلی ها هم به این رنگ علاقه ی چندانی ندارند اما خوب، ست شال و روسری صورتی، گاهی اوقات ربطی به علاقه مندی های شما ندارد و شما ناخواسته شال و یا روسری می بینید که رنگ صورتی دارد و با استایل ابی روشن و پاستلی شما مچ می شود، اینجاست که برای خریدن آن مکثی نخواهید کرد. 

 

عکس ست شال و روسری صورتی

 

ست شال و روسری صورتی می توانند آیتم های بسیار جذابی برای استایل های شما باشند. خیلی ها فکر می کنند که رنگ صورتی فقط برای سنین پایین و جوان کاربرد دارد اما اصلا این طور نیست و این رنگ می تواند برای هر فردی، یک انتخاب زیبا و شاد باشد. 

 

ست شال و روسری صورتی اکثرا با انواع شومیز های بلند، مانتوها و‌ پانچوهای رنگی، انواع پالتو، شنل و کت و غیره می توانند ست شوند. اگر از ترکیب رنگ ست شال و روسری صورتی بخواهیم برای تان بگوییم می توانیم به رنگ هایی با تناژ آبی روشن، ابی تیره، انواع بنفش و یاسی، قرمز گوجه ای، سورمه ای سیر ، طوسی، سفید و غیره اشاره نماییم. البته با توجه به تناژ رنگی صورتی به کار رفته، رنگ های مکمل انتخابی نیز می توانند متنوع باشند. 

 

شال و روسری صورتی

 

یادتان باشد که ست شال و روسری صورتی، حتما نباید رنگ ساده ای داشته باشد بلکه این آیتم می تواند به عنوان ‌یک آیتم  طرح دار در کنار سایر آیتم  های استایل شما قرار گیرد. گاهی اوقات شما می توانید از ست شال و روسری صورتی به عنوان دستمال گردن و شال گردن استفاده نمایید.

 

ست روسری صورتی با مانتو

 

تصویر ست شال و روسری صورتی

 

عکس های ست روسری صورتی 

 

شال صورتی و توسی

 

ست روسری صورتی با مانتو سفید

 

ست روسری صورتی ساده با مانتو سرمه ای

 

شال صورتی مجلسی

 

ست شال صورتی ساده 

 

ست شال صورتی با مانتو سفید

 

ست شال صورتی حریر

 

 شال صورتی روشن

 

ست شال صورتی با مانتو توسی

 

گردآوری : بخش مد تاینی تونز